Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

23-24.06.2021 Warsztaty z Fundraisingu.

23-24.06.2021 Warsztaty z Fundraisingu.

Fundraising - zmiana w organizacji, którą zapoczątkowała już decyzja o przystąpieniu do szkolenia!

Przez dwa dni kulisy tej zmiany mogło poznawać 30 przedstawicieli organizacji pozarządowych, działających na terenie gminy Sokółka. Swoim doświadczeniem i swoją obszerną wiedzą dzielili się z nami Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu Robert Kawałko oraz Karolina Konar – Kossobudzka. Spotkanie z Wami było bardzo motywujące i inspirujące do dalszej pracy!

W dniach 23-24.06. podczas dwudniowych, wyjazdowych warsztatów w Supraślu mogliśmy zgłębiać zagadnienie fundraisingu zarówno w teorii, jak i w praktyce! Zwycięzcy konkursów zarabiali prawdziwe pieniądze!

Wieczorem odbyła się kolacja integracyjna, na której uczestnicy mogli się lepiej poznać i wymienić doświadczeniami.

W pierwszym dniu zajęć, gościliśmy Tadeusza Rudzkiego z Fundacji Edukacja Dla Demokracji, który przekazał nam grę Gra „Democracy Cake – Przepis na demokrację”.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólny czas, a szkoleniowcom za przekazana wiedzę i energię! Do zobaczenia!

Wkrótce zaprosimy Was na fotorelację z tego wydarzenia.

Organizatorem szkolenia była Fundacja "Sokólski Fundusz Lokalny". Warsztaty były finansowane ze środków "Funduszu Pomocy dla Organizacji Pozarządowych oraz Inicjatyw Obywatelskich 2020" utworzonego przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności realizowanego przez Fundację Edukacja Dla Demokracji.

Skip to content