Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Fundacji

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny” i świetlicy środowiskowej „Koniczynka”.

Burzliwy remont, wielkie pakowanie i rozpakowywanie, masa prac porządkowych… a to wszystko by móc zacząć nowy rozdział z życia Fundacji w nowym, lepszym miejscu.

23.05.2023r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny”. Z wielką radością zaprezentowaliśmy zaproszonym gościom nowe biuro Zarządu i 2 pomieszczenia przeznaczone dla dzieci ze świetlicy środowiskowej „Koniczynka”. Nie mogło też zabraknąć tortu, który podkreślił wagę wydarzenia. 

Gorące podziękowania Pani Burmistrz Ewie Kulikowskiej i zespołowi Urzędu Miejskiego w Sokółce za słowa, które wyraziły dużą wiarę w nas i naszą pracę, oraz pokazały, że nasze starania są doceniane. 

Pragniemy skierować też specjalne podziękowania Księdzu Proboszczowi Jarosławowi Ciuchna za wspólną modlitwę i poświęcenie miejsca naszej pracy.

Dziękujemy „Sokólskiemu Ośrodkowi Kultury” za pomoc i cierpliwość w okresie naszej przeprowadzki. 

Nie może też zabraknąć słów uznania dla naszych specjalnych „cichych” wolontariuszy… naszych mężów. Dziękujemy za wyrozumiałość, cierpliwość zaangażowanie i Waszą pomoc. 

Dziękujemy też Panu Tadeuszowi Otoka za wykonywanie zdjęć pamiątkowych z tego szczególnego dnia. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, za towarzyszenie nam w tak ważnym dla nas dniu i za miłe słowa.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce siedziby Fundacji przyniesie nam wiele szczęścia w realizowaniu zaplanowanych przez Nas działań.

Skip to content