Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

Ferie ze świetlicą !!!

Mimo zawieszenia stacjonarnej działalności świetlic, z powodu pandemii Covid 19, wychowawcy starali się w miarę możliwości zapewnić podopiecznym atrakcje. Żeby uatrakcyjnić czas spędzony w domu oraz „odciągnąć” dzieciaki od urządzeń elektronicznych, uruchomione zostały świetlicowe wypożyczalnie gier planszowych i książek ( z zachowaniem reżimu sanitarnego). Dzieciaki otrzymały po raz kolejny pakiety edukacyjne, do samodzielnego rozwiązania w domu. 

   Aby pobudzić kreatywność naszych podopiecznych został ogłoszony konkurs na prace plastyczne oraz wesołe filmiki dotyczące ich sposobów spędzania czasu podczas ferii. Ku radości wychowawców -  konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody, ufundowane przez firmę Vestor z Sosnowca. 

   Dodatkowo, chętne osoby mogły korzystać z indywidualnych korepetycji przedmiotowych, w formie on line lub stacjonarnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w pomieszczeniach świetlic.  Korepetycje finansowane są z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.  Prowadzone przez aktywnych zawodowo nauczycieli,  w związku z trudnościami edukacyjnymi spowodowanymi zdalnym nauczaniem,  cieszyły się ogromną popularnością. 

Ferie dobiegły końca, a m wychowawcy z utęsknieniem czekamy na spotkania z dzieciakami w świetlicach! 

Skip to content