Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

CEMS Chance X

Nie wiesz jaką ścieżkę edukacyjną wybrać?

Masz pasję, które rozwijasz, albo którą chciał(a)byś rozwijać, jednak nie wiesz jak?

A może po prostu chciał(a)byś zwiedzić Warszawę, poznać interesujące osoby z całej Polski i przeżyć z nimi 4 niezapomniane dni?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco i dodatkowo jesteś uczniem III klasy gimnazjum lub I klasy szkoły ponadgimnazjalnej to gorąco Cię zachęcamy do udziału w X edycji projektu CEMS Chance!

 

Czym jest CEMS Chance?

 

CEMS Chance X jest to ogólnopolski projekt, którego organizatorem jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa X edycja odbędzie się w terminie 17-20 maja 2016 r. w Warszawie! W tym roku będzie ona wyjątkowa, ponieważ zostanie połączona ze zjazdem uczestników wszystkich dziewięciu edycji odbywającym się w dniach 20-21 maja.

CEMS Chance X trwa 4 dni, w czasie których jego uczestnicy biorą udział w:

  • interesujących WARSZTATACH i SZKOLENIACH dotyczących m.in. doradztwa zawodowego, autoprezentacji, zarządzania czasem, czy specyfiki certyfikatów językowych.

  • inspirujących PANELACH MOTYWACYJNYCH prowadzonych przez znane osoby ze świata biznesu, sportu, czy mediów, które dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałemu dążeniu do osiągnięcia celów odniosły sukces (dotychczasowymi gośćmi byli in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz, Rafał Brzozowski czy raper Flint)

  • INTEGRACYJNYCH WYJŚCIACH połączonych z ZWIEDZANIEM WARSZAWY, in. do muzeów, parków naukowych, czy centrów rozrywki.

Udział w projekcie CEMS Chance jest BEZPŁATNY! Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu. Jako organizatorzy zapewniamy 24 godzinną opiekę nad uczestnikami od momentu ich przyjazdu do Warszawy, nocleg w hostelu, wyżywienie, ubezpieczenie i inne koszty związane z udziałem w projekcie.

Zapisy do projektu ruszają już 21 kwietnia 2016 roku!

 

Aby zgłosić się do projektu CEMS Chance należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w dniach 21 kwietnia – 4 maja  na stronie www.cemschance.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 40 najlepszych formularzy, których autorki i autorzy zapraszani są do stolicy na 4 dni szkoleń i wyjątkowych spotkań.

W skrócie:

Co? CEMS Chance X

Gdzie? Warszawa, Szkoła Główna Handlowa

Kiedy? 17-20 maja 2016r.

Zapisy: www.cemschance.pl

Więcej informacji o CEMS CHANCE znajdziesz na stronie: www.cemschance.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/CEMSchance/.