Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

„Sokólskie dzieciaki” w akcji!!!

Dnia 30.07.2019 r., w ramach projektu „My też chcemy wiedzieć” odbyło się w Bibliotece Filii nr 2 w Sokółce, spotkanie z przedstawicielem KPP  Sokółka sierż. Pauliną Olechno.

Dotyczyło ono odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz zagrożeń związanych ze stosowaniem używek.  W zajęciach uczestniczyły chętne dzieci z Sokółki wraz z rodzicami, w sumie ponad 30 osób. Temat zajęć spotkał się z dużym zainteresowaniem zarówno młodszych jak i starszych odbiorców.

Dziękujemy sierż. Paulinie za przeprowadzenie ciekawych zajęć oraz poszerzenie wiedzy uczestników,  Paniom Marcie i Małgorzacie z Biblioteki za możliwość Zorganizowania zajęć, życzliwość oraz elastyczny czas pracy a uczestnikom za przybycie i zainteresowania.

Wszystkich chętnych mieszkańców Sokółki i okolic zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Bibliotece Filii nr 2, dnia 12.08.2019r. Będzie ono dotyczyło niezwykle aktualnego tematu – bezpieczeństwa dziecka w sieci – głównie neto holizmu i cyberprzemocy. Spotkanie ponownie poprowadzi sierż. Paulina Olechno.

 Grupa nieformalna „Sokólskie dzieciaki” realizuje projekt  „My też chcemy wiedzieć „  finansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności  realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz  Ośrodek Działaj Lokalnie  - Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” we współpracy z Urzędem Miejskim w Sokółce.