Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

Podaruj swojemu dziecku uśmiech i wspaniałą zabawę!

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wybrać się ze swoim dzieckiem i świetnie się bawić? W takim razie nadarza się ku temu idealna okazja! Zapraszamy wszystkich serdecznie na piknik, który odbędzie się w Sokółce Pl. Kościuszki pod Kinem „ Sokół” w dniu 28 kwietnia 2017 o godzinie 15.30.

Impreza jest organizowana przez firmę VESTOR Sośniak Justyna  Sosnowiec  www.vestor.org.pl, Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” jak również wielu innych sponsorów, którym zależy na zapewnieniu wspaniałej zabawy dzieciom oraz ich opiekunom.

W programie przewidziano wiele interesujących atrakcji, takich jak konkursy z nagrodami, gry i liczne zabawy. Dla łakomczuchów będzie dostępne stoisko z popcornem i watą cukrową.

Zdecydowanie zachęcamy do przybycia, tym bardziej, że będzie to także doskonała okazja do wspólnej zabawy i zacieśnienia więzi ze swoim dzieckiem. Z pewnością jeszcze długo będziecie wspominać piknik i jeszcze niejeden raz wybierzecie się na podobną imprezę. Zapewniamy wspaniałą zabawę i wiele pozytywnych wrażeń.