Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

Letni wypoczynek!

W ciągu 10 dni przy pięknej pogodzie piętnaścioro dzieci odbyło piesze i autokarowe wycieczki wn programie: zwiedzanie Koszalina, Góry Chełmskiej w Mielnie, całodniowa wycieczka do Kołobrzegu połączona z rejsem statkiem oraz wycieczka piesza do Gąsek na latarnie morską.

Dzieci były zakwaterowane w malowniczej miejscowości Sarbinowo w ośrodku „Neptun”. Pogoda była wspaniała więc dzieci korzystały z kąpieli w morzu oraz odbyły chrzest obozowicza.

Wypoczynek został sfinansowany przez Urząd Miasta w Sokółce który przeznaczył na ten cel kwotę 8000 zł. Koszt całego wypoczynku wyniósł około 15 000 zł.

A tak swoje wrażenia opisała uczestniczka kolonii Angela: Dzieci ze świetlicy Środowiskowej Stokrotka i Koniczynka spędziły 10-­dniowe wakacje w miejscowości Sarbinowo nad morzem.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem tak wspaniałego wypoczynku. Dużą atrakcją było odwiedzenie parku linowego ,,Tukan,, w miejscowości Mielno. Była to najfajniejszą wycieczka zorganizowana przez naszą panią kierownik Janinę. Odbyliśmy rejs statkiem w Kołobrzegu i wiele innych wycieczek. Nasza wychowawczyni P. Pola organizowała nam mnóstwo gier i zabaw. Nauczyła nas piosenek harcerskich z gitarą, które śpiewaliśmy w wolnym czasie. Kolonie były jedne z fajniejszych, na których byliśmy. Czekamy na następne !