Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

Gorąco Cię zachęcamy do udziału w X edycji projektu CEMS Chance!

Nie wiesz jaką ścieżkę edukacyjną wybrać?

Masz pasję, którą pragniesz rozwijać, jednak nie wiesz jak?

Chciałbyś poznać rówieśników z całej Polski, a także byłych uczestników CEMS CHANCE

i wysłuchać ich inspirujących historii?

A może po prostu chcesz zwiedzić Warszawę i przeżyć z nami 5 niezapomnianych dni?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco i dodatkowo jesteś uczniem III klasy gimnazjum lub I klasy szkoły ponadgimnazjalnej to gorąco Cię zachęcamy do udziału w X edycji projektu CEMS Chance!   Czym jest CEMS Chance?   CEMS Chance X jest to ogólnopolski projekt, którego organizatorem jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa X edycja odbędzie się w terminie 17-20 maja 2016 r. w Warszawie! W tym roku będzie ona wyjątkowa, ponieważ zostanie połączona ze zjazdem uczestników wszystkich dziewięciu edycji, odbywającym się w dniach 20-21 maja. W tym roku CEMS Chance X i Zjazd trwają razem 5 dni, w czasie których uczestnicy biorą udział w:
  • interesujących WARSZTATACH i SZKOLENIACH dotyczących m.in. doradztwa zawodowego, autoprezentacji, zarządzania czasem, czy specyfiki certyfikatów językowych.
  • inspirujących PANELACH MOTYWACYJNYCH prowadzonych przez znane osoby ze świata biznesu, sportu, czy mediów, które dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałemu dążeniu do osiągnięcia celów odniosły sukces (dotychczasowymi gośćmi byli in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz, Rafał Brzozowski czy raper Flint)
  • INTEGRACYJNYCH WYJŚCIACH połączonych ze ZWIEDZANIEM WARSZAWY, in. wyjścia do muzeów, parków naukowych, czy centrów rozrywki.
Udział w projekcie CEMS Chance jest BEZPŁATNY! Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu. Jako organizatorzy zapewniamy całodobową opiekę nad uczestnikami od momentu ich przyjazdu do Warszawy, nocleg w hostelu, wyżywienie, ubezpieczenie i inne koszty związane z udziałem w projekcie. Aby zgłosić się do projektu CEMS Chance należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w dniach 21 kwietnia – 4 maja  na stronie www.cemschance.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 40 najlepszych formularzy, których autorki i autorów zaprosimy do stolicy na 5 dni szkoleń i wyjątkowych spotkań. W skrócie: Co? CEMS Chance X Gdzie? Warszawa, Szkoła Główna Handlowa Kiedy? 17-21 maja 2016r. Zapisy: www.cemschance.pl Więcej informacji o CEMS CHANCE znajdziesz na stronie: www.cemschance.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/CEMSchance/.
Skip to content