Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

Ferie pełne wrażeń !

Wychowawcy ze świetlic środowiskowych „Stokrotka” i „Koniczynka” dołożyli wszelkich starań, aby podczas ferii, kiedy dzieciaki mają masę czasu wolnego, mogły go spędzić aktywnie i atrakcyjnie.

Podczas 2 tygodni wolnych od szkoły dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach na basenie aż 4 razy ! Nasi wychowankowie są zawsze chętni do wodnych zabawach, a tor przeszkód przygotowany na ten okres przez OSIR w Sokółce znacznie umilił starszym podopiecznym spędzony tam czas.

Czy jakieś dziecko nie lubi kina...? Chyba nie mamy żadnych wątpliwości, a frekwencja dzieci w czasie seansów mówiła sama za siebie. Podwójny seans nowych i starszych przygód „Dzieci z Bulerbyn”, filmu animowanego„ Nawet myszy idą do nieba” i bajki „Ella Bella Bingo” sprawiły ogromną frajdę naszym dzieciakom a uśmiechy na ich twarzy były na to najlepszym dowodem. Serdecznie dziękujemy Sokólskiemu Ośrodkowi Kultury za zaproszenie na seanse w czasie ferii. Sprawiliście ogromną radość naszym wychowankom.

Znakomitym sposobem na aktywne spędzenie czasu były treningi piłki nożnej na hali w SP1 w Sokółce. Dzieci chętnie uczyły się trików, metod podań i innych tajników piłki nożnej. Wspólny sparing zawsze integruje grupę, a nawet najmniejszy ruch i wysiłek wychodzi na zdrowie. Treningi piłki nożnej z udziałem trenera wolontariusza organizujemy już od października. Jest to

możliwe dzięki zaangażowaniu trenera wolontariusza, który co tydzień poświęca swój czas dzieciakom oraz możliwości bezpłatnego korzystania z hali w SP1 w Sokółce. Bardzo dziękujemy za tą możliwość w imieniu dzieci!

W tym okresie dzieci miały również możliwość uczestnictwa w zajęciach online z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Sokółce oraz zajęciach z Panią Pedagog i Panią Psycholog z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Skip to content