Przejdź do treści

Adres email

fundacjasfl@gmail.com

Numer telefonu

(+48) 451 592 552

Lokalizacja

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka

Stypendium miało na Ciebie wpływ? Pokaż to!

Zapraszamy do udziału w konkursie Fundacji Dobra Sieć.

Stypendia dają moc. Stypendia mogą pomóc w rozwoju, w podjęciu ważnych decyzji edukacyjnych, w spełnianiu marzeń. Jeśli Twoja historia wpisuje się w hasło „Sukces zaczyna się od stypendium”, weź udział w naszym konkursie! Stwórz krótki film (lub fotokast), opisujący zmiany, które wniosło w Twoje życie zdobyte przez Ciebie stypendium. Zainspiruj innych.

Wśród nadesłanych prac konkursowych wybierzemy najlepsze, które nagrodzimy czytnikami e-booków.

Do udziału w konkursie zapraszamy byłych i obecnych stypendystów programów stypendialnych krajowych lub zagranicznych, organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa. Na zgłoszenia czekamy do 14 października 2016 r. do godziny 12:00 pod adresem serwis@mojestypendium.pl.

Szczegóły konkursu, w tym kryteria oceny prac można znaleźć w regulaminie, dostępnym na stronie mojestypendium.pl.

W karcie zgłoszenia należy podać link do zamieszczonego w Internecie filmiku/fotokastu. Szczegóły konkursu, w tym kryteria oceny prac można znaleźć w regulaminie poniżej. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

Skip to content